میزگرد شناسایی قوانین و مقررات مزاحم تولید 

عصر روز شنبه مورخ نوزدهم خرداد ماه میزگرد شناسایی قوانین و مقررات نخل تولید به میزبانی مرکز آموزش و پژوهش سازمان بازرسی کل کشور برگزار شد.

عصر روز شنبه مورخ نوزدهم خرداد ماه میزگرد شناسایی قوانین و مقررات نخل تولید به میزبانی مرکز آموزش و پژوهش سازمان بازرسی کل کشور برگزار شد.

در این نشست که با هدف جمع‌بندی مسائل و مشکلات بخش صنعت و تولید با همت دانشگاه شیراز جمعی از نمایندگان تشکل‌های صنعتی حضور داشتند. 
مهندس امامی رئوف دبیر انجمن صنایع نساجی ایران نیز با اشاره به مسائل و مشکلات واحدهای تولیدی در ارتباط با قوانین و بخشنامه‌های مزاحم به مفاد مختلف قانون بهبود مستمر محیط کسب و کار و قانون رفع موانع تولید اشاره نمود که متاسفانه مغفول مانده است. 
ایشان با اشاره به قوانین مربوط به مشاغل سخت و زیان آور، رفع تعهد ارزی، قوانین و بخشنامه های ارزی و مالیاتی، بخشنامه‌های خلق الساعه و مقرره‌های متعدد و بعضاً غیر کارشناسی دستگاه‌های مختلف دولتی به ابلاغیه‌های معاونت حقوقی رئیس جمهور در خصوص آئین نامه‌های اجرایی ماده ۲۴ و ۳۰ قانون بهبود مستمر محیط کسب و کار و لزوم نظارت بر اجرایی شدن آن پرداخت.
مهندس امامی رئوف با اشاره به توقعات بالای بخش خصوصی از قوه قضائیه و سازمان بازرسی کل کشور از مجریان نشست خواست تا سوابق مربوط به قوانین و مقررات مزاحم را از اتاق‌های بازرگانی، انجمن مدیران صنایع، خانه‌های صنعت و معدن و کانون عالی کارفرمایان جمع آوری نماید و با دعوت از ایشان در جلسات از صرف زمان و انرژی دوباره برای جمع آوری اطلاعات خودداری نماید تا در کمترین زمان ممکن، امکان حل مشکلات فراهم گردد.

دبیرخانه انجمن نساجی ایران

این خبر در واحد اخبار انجمن صنایع نساجی ایران تهیه و به نگارش در آمده است

نظرات شما

نظرات خود را با ما در میان بگذارید

آدرس پست الکترونیکی شما نمایش داده نخواهد شد